Gry WoW Classic polska gildia klasyczny World of Warcraft
Gry Popularne WoW Classic

Start World of Warcraft Classic!

Większość fanów World of Warcraft w szczególności „vanilla” czyli klasycznej wersji gry z pewnością zna tę datę: 27.08.2019! W tym dniu oficjalnie startuje WoW Classic! Po wielu latach wyczekiwania Blizzard wysłuchał swoich fanów i udostępnia wszystkim klasyczną wersję WoWa.

WoW Classic: jak zagrać?

Dostęp do klasycznej wersji wymaga płatnego abonamentu (tego samego co wersja oficjalna) lub zakupionego za złoto w grze spacjalnego „tokenu”. Ów token należy uruchomić na wersji oficjalnej World of Warcraft (jak zalogujecie się tylko do WoW Classic, to opcja użycia tokenu nie będzie dostępna, nawet, jeśli posiadacie go w wersji oficjalnej tzw. wersji „retail”).

Co nas czeka w klasycznej wersji WoWa?

W klasycznej wersji World of Warcraft z pewnością nie zabraknie wrażeń w postaci walk pvp w otwartym świecie czyli wojen pomiędzy zwaśnionymi frakcjani hordy i aliantów.

Klasyczna wersja WoWa to także dużo trudniejsze i żmudniejsze wbijanie poziomów postaci. Często wymagana jest współpraca pomiędzy graczami, by pokonać co trudniejsze, elitarne stwory. Większość graczy pamięta, że WoW Classik się żyło, nie tylko grało. Wszyscy, którzy spróbują tej niełatwej rozgrywki będą szukali właśnie tych wrażeń i interakcji z innymi, które z czasem gdzieś umknęły w kolejnych wersjach gry.

SERWERY. Czy jest jakiś polski serwer WoW Classic?

Co z polskim serwerem? Gdzie spotkacie w WoW Classic najwięcej polaków? Serwer Shazzrah został okrzyknięty nieoficjalnym „polskim” serwerem, wnioskując z przeprowadzonych ankiet i wypowiedziach z polskich for oraz serwisów fanowskich poświęconych WoW.

Polska gildia w WoW Classic?

Szukasz polskiej gildii? Warto zatem rozglądnąć się na platformie do streamowania Twitch, gdzie wielu rodzimych streamerów zapowiedziało budowanie polskiej społeczności.

Jeśli zatem szukacie polskojęzycznych gildii, które przyciągną wiele osób, warto rozglądnąc się właśnie na Twitch’u. My z pewnością będziemy obserwować zmagania w WoW Classic naszych polskich streamerów:

Vrahtwitch.tv/vrah

Do zobaczenia w świecie klasycznego World of Warcraft!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.