Propozycje VOD

VOD – najlepsze filmy w zasięgu ręki.

Czasy, w których aby wypożyczyć film trzeba było przedsięwziąć ekspedycję do miasta, szczęśliwie już minęły. I zupełnie nie mamy tu na myśli ściągania filmów z internetu. Chodzi o usługę VOD czyli oglądanie filmów na życzenie.

Usługa ta coraz częściej udostępniana jest przez operatorów sieci kablowych oraz większość cyfrowych platform satelitarnych. Wchodząc w odpowiednie menu, wybieramy interesujący film i już po kilku chwilach możemy z całą rodziną oglądać ulubioną pozycję kinową. Opłata za wypożyczenie filmu najczęściej dodawana jest do rachunku. Na wielu platformach cyfrowych oferta VOD jest aktualizowana na bieżąco i nie ustępuje niczym ofertom wypożyczalni video. Przebija je za to wygodą używania.

Filmy dostępne w VOD najczęściej można oglądać przez 24 godziny od momentu zamówienia i rzecz jasna można je oglądać wielokrotnie. W bardziej zaawansowanych systemach, istnieje też możliwość wypożyczania i oglądania filmów 3D a oferta filmowa jest posegregowana tematycznie i dość dobrze opisana. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

One thought on “VOD – najlepsze filmy w zasięgu ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.