O webtv

Jak w 2005 roku rejestrowaliśmy domenę WebTV.pl, nikt z nas nawet nie podejrzewał, że przekaz wideo i telewizja w internecie tak bardzo rozwiną skrzydła.

Dziś, po 14 latach to już zupełnie nowe, fantastyczne zjawisko! Niektórzy z nas pamiętają czasy jak z pomocą modemu osiągało się prędkości 2-3kB/s. Dziś internet pozwala na ogladanie filmów online, rozpowszechniło się VOD, wideoblogi – świat znów oszalał na punkcie ruchomego obrazu. A to dopiero poczatek tej rewolucji, spoglądając na zachód, to najlepsze jeszcze przed nami!

Na WebTV.pl poruszamy tematy związane z telewizją cyfrową, wypożyczalnią filmów VOD, porównujemy oferty platform cyfrowych. Postaramy sie przybliżyć ciekawe filmy i seriale, które naszym zdaniem warto zobaczyć.

Pojawiła się również nowa sekcja związana z grami wideo.

Propozycje współpracy itp. prosimy wysyłać na adres: torreado(at)gmail.com

2 thoughts on “O webtv

    1. Hej Piotrze! To jest nowy blog o rozwijających się usługach związanych z rynkiem VOD. Wyszukujemy, testujemy, prezentujemy najlepsze oferty wideo na życzenie na naszym rynku. Interesujące Cię informacje w postaci spisu serwisów oferujących te usługi znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.