Recenzje

Jackass: świry w akcji / Jackass: The Movie

Temu, kto wie kim są Jackass i co wyprawiają w swoich programach na MTV za całą recenzję tego krążka powinno wystarczyć to: Jackass: świry w akcji to więcej Jackass w Jackass :)

Ludzie dzielą się na dwa rodzaje: tych, którzy oglądając Jackass dobrze się bawią, i na tych, którzy nie mogą tego zrozumieć. Bo Jackass to niezwykle kontrowersyjni młodzi ludzie, którzy robią różne… popierdolone rzeczy!!! Sorry za słownictwo, ale ten wyraz chyba najlepiej oddaje ich pomysły. Bo jak inaczej nazwać taplanie się w pojemniku wypełnionym psującymi się kawałkami mięsa? Wystrzeliwanie petard z własnej odbytnicy? Traktowania wózków golfowych jak pojazdów terenowych? Kąpiel wśród rekinów wielorybich z mnóstwem krewetek w gatkach? Wsadzenie sobie miniaturowego samochodziku w odbyt i pójście na prześwietlenie? To, i wiele innych popierdzielonych rzeczy możecie zobaczyć na tym filmie… Jest ostrzej niż w MTV.

Trudno być obojętnym na to co się dzieje na ekranie. Albo się płacze ze śmiechu, albo… robi się niedobrze ? bo, na przykład, nie oszczędzone nam zostaje podglądanie wymiotujących członków ekipy… Ale w sumie więcej się śmiałem :)

Warto obejrzeć scenę końcową ? taki pokaz charakteryzacji zasługuje na największe uznanie ? mistrzostwo świata!!!!

Kiedyś zapytano Johnny”ego Knoxville”a dlaczego zgadza się taplać w gównie. Odpowiedział, że za parę sekund babrania się dostaje więcej kasy niż inni za tydzień siedzenia w garniturze w nudnym biurze…

Płyta DVD jest fajowa. Całkiem sporo niezłych dodatków ? no i zostały spolszczone.

Aha, żebyśmy się dobrze zrozumieli. Ten film nie ma żadnej fabuły.

Długo zastanawiałem się jak ocenić ten film. Przez pewien czas wydawało mi się, że najlepszym sposobem będzie w ogóle pominięcie oceny. Jednak doszedłem do wniosku, że… zbyt dobrze bawiłem się oglądając tych czubków, żeby teraz nie wystawiać ?cenzurki?. A w dodatku, tak po cichu chyba trochę im zazdroszczę… Bo kto czasami nie maił ochoty zrobić czegoś naprawdę zakręconego? A im w dodatku za to płacą!!! No i punkcików będzie jednak sporo :)

Reżyser: Jeff Tremaine
Scenariusz: Spike Jonze, Jeff Tremaine, Johnny Knoxville
Obsada: Johnny Knoxville, Bam Margera, Chris Pontius, Steve-O, Dave England, Ryan Dunn, Jason Acuna, Preston Lacy
Produkcja: USA 2000

Moja ocena: 8,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.