Recenzje

Mali agenci 2: Wyspa marzeń / Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

Wreszcie miałem powód, aby sięgnąć po ?Małych agentów 2?. Bo przecież stary koń nie może tak sam z siebie oglądać tego typu filmów, he he. Ale odwiedziła nas dziewięcioletnia Weronika, a ja to perfidnie wykorzystałem i namówiłem ją na wizytę w wypożyczalni :)

?Jedynka? bardzo podobała mi się. Idiotyzm scenariusza + perfekcyjne wykonanie zapewniały całkiem dobrą zabawę. A co mamy w części drugiej? Właściwie to samo, ale dwa razy więcej i wykonane lepiej pod względem technicznym. Efekty specjalne są naprawdę niezłe. Bardzo dobrze wypadli młodzi aktorzy ? widać, że urośli nie tylko fizycznie, ale i aktorsko. Akcja filmu trzyma w napięciu i śmieszy w odpowiednich momentach. Tylko jakoś tak mało odkrywcze to jest… Bo to przecież ?dwójka?… Za to nowe ?szpiegowskie? gadżety są cool :) No i dobrze zrobiło filmowi wprowadzenie innych, “konkurencyjnych” małych agentów.

Krążek DVD oprócz bardzo dobrych dźwięku i obrazu daje nam całkiem sporo naprawdę ciekawych dodatków. No i wszystko jest spolszczone!!! Duże brawa dla wydawcy.

Weronika oceniła film na 6/10. Ja dodaję 1 punkt za zawartość płyty i za grę młodych aktorów.

Reżyser: Robert Rodriguez
Scenariusz: Robert Rodriguez
Muzyka: John Debney, Robert Rodriguez
Obsada: Antonio Banderas, Carla Gugino, Alexa Vega, Daryl Sabara, Matthew O”Leary, Emily Osment, Steve Buscemi
Produkcja: Kanada, USA 2002

Moja ocena: 7,0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.