Frozen Ground- Polowanie na łowcę, Nicolas Cage film, webtv online, filmy
Recenzje

“Polowanie na łowcę” – dobry, ale mogło być lepiej.

Thriller “Polownanie na łowcę” w reżyserii Scott’a Walker’a chciałem zobaczyć już od jakiegoś czasu a Nicolas Cage i John Cusack w roli głównej tylko zaostrzyli mój apetyt. Kilka dni temu miałem okazję obejrzeć ten film i podzielę się z Wami swoją opinią.

Akcja filmu dzieje się w latach osiemdziesiątych. Robert Hansen, w którego rolę wciela się John Cusack, to nietypowy myśliwy, który zamiast na zwierzęta poluje na młode dziewczyny. Jednej z jego przyszłych ofiar, Cindy udaje się uciec i tu zaczyna się jej gra o przeżycie. W rolę policjanta, który za wszelką cenę stara się pomóc dziewczynie i doprowadzić do pojmania seryjnego mordercy wciela się Nicalas Cage. Na wstępie poznajemy, kto jest zły i kto jest dobry więc nie ma tu właściwie żadnego zaskoczenia. Bardzo dobrze w swojej roli sprawdził się John Cusack, jednak swoją dobrą grą nie był w stanie uratować przeciętnego scenariusza, który napisało życie, gdyż film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach.

Przewidywalny a momentami nużący. Jak dla mnie jedynym zaskoczeniem w filmie Scott’a Walker’a było polskie tłumaczenie tytułu filmu “Polowanie na łowcę” – “The Frozen Ground”.

 

Trailer filmu, wersja angielska.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.